209-я річниця дня народження Кобзаря

10.Бер.2023
209-я річниця дня народження Кобзаря

До 209-ї річниці з дня народження Кобзаря, у нашому закладі був проведений тематичний захід з патріотичного виховання “Стежками творчості Т. Г. Шевченка”, за участю діток середньої групи, вихователів та асистентів.

Творчість Т. Шевченка різнобарвна.Його слово наразі важливе і влучне як ніколи. Дітки з цікавістю знайомилися з творчими здобутками Великого Кобзаря: вчились розуміти зміст поезії, виразно декламувати вірші, дотримуючись інтонацій,що відповідають характеру твору; розглядали картини, захоплюючись природою рідного краю; створювали власні “картини” за мотивами вірша “Зацвіла в долині” (з використанням нетрадиційної техніки малювання – штампування), формуючи уявлення про поетичний, символічний образ калини. 

Малюки емоційно реагували на музичні твори, із задоволенням підспівували, танцювали..

У своїх віршах і малюнках Т. Шевченко оспівував рідну Україну, її чудову природу, закликав любити і шанувати рідну мову… 

Тож, долучившись до спадщини Кобзаря, сіємо в душу дошкільника зернятка любові до рідного краю, почуття гордості та шани за славетних людей нашої незламної Батьківщини.

Галерея зображень