Алгоритм розгляду та неупередженого з’ясування обставин випадків булінгу (цькування)

20.Вер.2023
Алгоритм розгляду та неупередженого з’ясування обставин випадків булінгу (цькування)

Алгоритм

 розгляду та неупередженого з’ясування обставин випадків булінгу (цькування) в Житомирському дошкільному навчальному закладі № 42

(відповідно до заяви, що надійшла)

  1. Повідомити керівника закладу письмовою заявою про випадки булінгу (цькування), учасником, постраждалим або свідком якого Ви стали, або є підозри про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.
  2. Керівник закладу видає рішення про проведення розслідування, створює наказом комісію (педагогічні працівники, батьки постраждалого та булера, керівник закладу та інші заінтересовані особи) з розгляду випадку булінгу та скликає засідання.
  3. Рішення Комісії реєструється в окремому журналі та зберігається в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.
  4. У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг, а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції України із заявою, про що керівник закладу має повідомити постраждалого.
  5. У випадку визнання Комісією булінгу, а не конфліктної ситуації, керівник закладу зобов’язаний повідомити уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальну поліцію) та Службу у справах дітей.