Статті

04.Кві.2024
Детальніше
02.Кві.2024

Анастасія Степула 2 квітня — Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Що потрібно знати про розлади аутистичного спектра, розповідає Анастасія Степула, радниця з адвокації громадської спілки “Українська мережа за права дитини” За даними Центру з контролю та профілактики захворювань США, сьогодні РАС (Розлад Аутистичного Спектра) діагностується в кожної 36-ї дитини. “Найголовніше, що важливо знати про … Continue reading “5 речей про розлади аутистичного спектра, які варто знати кожному”

Детальніше
16.Лют.2024

Для груп старшого дошкільного віку було проведено спортивно-музичну розвагу “Мандруємо по світу у пошуках Сніговичка” інструктором з фізкультури Халімончук О.М. та музкерівником Чаповською О.Ю. Діти відправилися у подорож на пошуки Сніговика. Побували на Північному та Південному полюсах, де зустріли білого ведмедя та пінгвіна. Познайомилися з оленем в Лапландії. Допомогли бурому ведмедю у горах Карпатах. Під … Continue reading “Спортивно-музична розвага “Мандруємо по світу у пошуках Сніговичка””

Детальніше
24.Січ.2024

24 січня в закладу Житомирського дошкільного навчального закладу № 42 для педагогічних працівників відбувся  тренінг “Застосування педагогами підходів щодо визначення та вирішення унікальних потреб кожної дитини з опорою на сильні сторони в умовах воєнного стану”. Спікер: Пашківська Лілія Петрівна – практичний психолог ЖДНЗ №42.

Детальніше
11.Гру.2023

Наразі існує багато ресурсів для отримання безкоштовної психологічної допомоги. В умовах постійних воєнних дій турбота про власне психічне здоров’я та людей, які поруч є вкрай важливою. Адже чимало людей переживають втому, моральне виснаження, відчувають тривогу та паніку. Якщо підтримувати та опановувати себе самостійно в критичних умовах вам складно, варто звернутися до фахівців. Гарячі лінії Національна … Continue reading “Контакти безкоштовної кризової психологічної допомоги в період війни в Україні”

Детальніше