Медичний порадник

25.Кві.2024

Згідно з наказом МОЗ України №1351 від 25.07.2023 року “Про організацію медичних оглядів дітей та інших осіб для зарахування їх до закладів освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку” медична довідка для вступу в дошкільний заклад видає лікар первинної медичної допомоги і про вибір якого пацієнтом подана відповідна декларація. Форма медичної довідки в новій редакції додається.

Детальніше
25.Кві.2024
Детальніше
22.Лис.2023

Вірусний гепатит А — захворювання печінки вірусного походження, що може мати як легкий, так і важкий перебіг. Основні факти Вірус гепатиту А (ВГА) передається внаслідок уживання забруднених харчів або води. Ризик інфікування ВГA пов’язаний з відсутністю безпечної води і поганими санітарією та гігієною (наприклад, брудні руки). ВГА гине через 5 хв кип’ятіння. За кімнатної температури … Continue reading “Вірусний гепатит А”

Детальніше
27.Лип.2023

Надворі літо, а не за горами й осінь. Саме цей перехідний період дуже сприятливий для розмноження усіляких вірусів. Якщо ви помітили у свого малюка дивні висипи на ручках, ніжках та обличчі – це може бути що завгодно. Одна із ймовірних причин – вірус Коксакі. Вірус Коксакі – хвороба, що вражає ротову порожнину, кисті рук та … Continue reading “Що необхідно знати про хворобу, викликану вірусом Коксакі”

Детальніше
16.Бер.2023
Детальніше