Медичний порадник

22.Лис.2023

Вірусний гепатит А — захворювання печінки вірусного походження, що може мати як легкий, так і важкий перебіг. Основні факти Вірус гепатиту А (ВГА) передається внаслідок уживання забруднених харчів або води. Ризик інфікування ВГA пов’язаний з відсутністю безпечної води і поганими санітарією та гігієною (наприклад, брудні руки). ВГА гине через 5 хв кип’ятіння. За кімнатної температури … Continue reading “Вірусний гепатит А”

Детальніше
27.Лип.2023

Надворі літо, а не за горами й осінь. Саме цей перехідний період дуже сприятливий для розмноження усіляких вірусів. Якщо ви помітили у свого малюка дивні висипи на ручках, ніжках та обличчі – це може бути що завгодно. Одна із ймовірних причин – вірус Коксакі. Вірус Коксакі – хвороба, що вражає ротову порожнину, кисті рук та … Continue reading “Що необхідно знати про хворобу, викликану вірусом Коксакі”

Детальніше
16.Бер.2023
Детальніше
09.Гру.2021

Рослинна олія в раціоні дітей: з якого віку давати і що врахувати?     Рослинне масло – один з продуктів, з яким дитина знайомиться в перший рік життя. Тому всім мамам до початку введення прикорму варто дізнатися, з якого віку дозволено давати рослинні олії немовлятам, навіщо їх включають у дитяче меню і яке з олій … Continue reading “Рослинна олія в раціоні дітей”

Детальніше
19.Чер.2020

Шановні батьки! Здоров’я – це найважливіше, що є в житті людини.     Закликаємо вас зміцнювати та берегти його.    З настанням літньої спекотної погоди населення поспішає до водоймищ, озер, річок. Як приємно відпочити біля води, позагоряти, поплавати, попірнати…   Але чи знайомі вам правила поведінки біля водоймищ? Вода є не тільки джерелом життя, здоров’я та … Continue reading “Профілактика дитячого здоров’я влітку”

Детальніше