Фізичний розвиток

08.Кві.2024

8 квітня 2024 року в ЖДНЗ №42 був організований та проведений День здоров’я, який був спрямований на зміцнення здоров’я дітей, загартування, покращання фізичного розвитку та виховання у дошкільників прагнення бути здоровими, сильними, витривалими.

Детальніше
16.Лют.2024

Для груп старшого дошкільного віку було проведено спортивно-музичну розвагу “Мандруємо по світу у пошуках Сніговичка” інструктором з фізкультури Халімончук О.М. та музкерівником Чаповською О.Ю. Діти відправилися у подорож на пошуки Сніговика. Побували на Північному та Південному полюсах, де зустріли білого ведмедя та пінгвіна. Познайомилися з оленем в Лапландії. Допомогли бурому ведмедю у горах Карпатах. Під … Continue reading “Спортивно-музична розвага “Мандруємо по світу у пошуках Сніговичка””

Детальніше
14.Кві.2023

Здорова дитина – щаслива родина- під таким гаслом пройшов день присвячений Всесвітньому Дню здоров’я.  У всіх вікових групах ЖДНЗ 42 було проведено фізкультурно-оздоровчі, спортивні заходи. Також разом з медсестрою  знайомились з будовою людського тіла,повторили правила гігієни, встановлювали взаємозв’язок між нашим харчуванням та станом здоров’я. Діти дізналися багато цікавого : проводили досліди з “мікробами”, водою та … Continue reading “Всесвітній День здоров’я”

Детальніше
13.Кві.2023

12 квітня у світі відзначають Міжнародний день польоту людини у космос. Житомир – батьківщина С.П. Корольова – основоположника  практичної космонавтики.  Музкерівник Чаповська Олена Юріївна та інструктор з фізкультури Халімончук Олена Миколаївна разом з дітьми старшого дошкільного віку провели чудову тематичну спортивно-музичну розвагу “Космічні тренування”. Діти будували ракети, вправлялися на космодромі, досліджували зразки грунту різних планет, … Continue reading “Міжнародний день польоту людини у космос”

Детальніше
18.Лют.2021

    Батьки прагнуть, щоб дитина менше бігала вдома, а на прогулянці гралася у спокійні ігри, позбавлявши її багатьох радісних хвилин дитинства. Часто батьки не розуміють; що це не сприяє розвитку гармонії рухів, спритності, витривалості. У дитини набувається звичка до малорухливою способу життя. Оберігаючи малюка від фізичного навантаження, ми, дорослі, часто вважаємо, що дитя втомлюється … Continue reading “ФІЗКУЛЬТУРА ЯК СКЛАДОВА ЗДОРОВ’Я”

Детальніше