Методичні рекомендації

07.Гру.2022
Детальніше
07.Гру.2022
Детальніше
13.Сер.2022

МОН затвердило нову концепцію патріотичного виховання Міністерство освіти і науки затвердило Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року. Про це йдеться в наказі МОН від 06.06.2022 №527. Серед основних складових національно-патріотичного виховання в концепції виокремлені громадянсько-патріотичне, духовно-моральне, військово-патріотичне та екологічне виховання. Метою національно-патріотичного вихованим визначено становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста … Continue reading “Концепції національно-патріотичного виховання”

Детальніше
13.Сер.2022

Національно-патріотичне виховання дошкільників: коротко про головне. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, захищати її свободу і незалежність людина не може бути свідомим громадянином і моральною особистістю. Тож виховувати основи патріотизму необхідно з дитинства. Про те, як це робити і на що звертати увагу, розповідає експерт. СВІТЛАНА НЕРЯНОВА, начальник відділу … Continue reading “Національно-патріотичне виховання дошкільників”

Детальніше
13.Сер.2022

Заходи щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання по ЖДНЗ № 42 на 2022-2023 н.р.  МЕТА: організувати освітню діяльність в закладі з питання національно-патріотичного виховання відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах. ЗАВДАННЯ: Освітні: → на прикладі … Continue reading “Заходи щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання”

Детальніше