04.Кві.2024
Детальніше
02.Кві.2024

Анастасія Степула 2 квітня — Всесвітній день поширення інформації про аутизм. Що потрібно знати про розлади аутистичного спектра, розповідає Анастасія Степула, радниця з адвокації громадської спілки “Українська мережа за права дитини” За даними Центру з контролю та профілактики захворювань США, сьогодні РАС (Розлад Аутистичного Спектра) діагностується в кожної 36-ї дитини. “Найголовніше, що важливо знати про … Continue reading “5 речей про розлади аутистичного спектра, які варто знати кожному”

Детальніше
24.Січ.2024

24 січня в закладу Житомирського дошкільного навчального закладу № 42 для педагогічних працівників відбувся  тренінг “Застосування педагогами підходів щодо визначення та вирішення унікальних потреб кожної дитини з опорою на сильні сторони в умовах воєнного стану”. Спікер: Пашківська Лілія Петрівна – практичний психолог ЖДНЗ №42.

Детальніше
11.Гру.2023

Наразі існує багато ресурсів для отримання безкоштовної психологічної допомоги. В умовах постійних воєнних дій турбота про власне психічне здоров’я та людей, які поруч є вкрай важливою. Адже чимало людей переживають втому, моральне виснаження, відчувають тривогу та паніку. Якщо підтримувати та опановувати себе самостійно в критичних умовах вам складно, варто звернутися до фахівців. Гарячі лінії Національна … Continue reading “Контакти безкоштовної кризової психологічної допомоги в період війни в Україні”

Детальніше
11.Гру.2023

Дані правила дуже прості і підходить для любої людини, яка в змозі надавати психологічну допомогу населенню, що постраждав. Основна задача: зупинити гострий стан. 1. Потрібно заспокоїтись самому. Надавайте допомогу лише у досить стабільному емоційному стані. 2. Не потрібно говорити про емоції людини. В стані паніки людина, якій ви допомагаєте нічого не зрозуміє. 3. Категорично заборонено … Continue reading “Надання першої психологічної допомоги при гострих стресових ситуаціях (якщо ти не психолог)”

Детальніше