Готуємося до школи

11.Гру.2023

Поради для батьків майбутніх першокласників  Сходинки до школи: Що треба робити: Прищеплюйте дитині інтерес до пізнання, навчайте її спостерігати, осмислювати те, що вона побачила й почула. Навчайте дитину: долати труднощі, планувати свої дії, цінувати час; спілкуватися з однолітками, просити дорослих про допомогу, ставити запитання, сприймати, розуміти й запам’ятовувати інструкції, дотримуватися правил поведінки; самостійно оцінювати свої … Continue reading “Сходинки до школи”

Детальніше
16.Тра.2023

Школа, Свято першого дзвоника, перша вчителька, які емоції зараз у вас дорослих викликають ці слова? Адже відтоді, коли ви вперше перетнули поріг школи, минуло стільки часу. Школа вам видавалась далекою аж досьогодні, коли настав час вже вашій дитині йти до першого класу. Чи то час так стрімко спливає, чи діти занадто швидко виростають? Багато хвилювань … Continue reading “Що повинна знати і уміти шестирічна дитина?”

Детальніше
16.Тра.2023

Одне з першочергових завдань сім’ї – забезпечити загальну підготовленість дитини до школи. Батькам необхідно пам’ятати, що головним у цій роботі мають стати найрізноманітніші засоби заохочення, а не примусу. Важливим завданням у період підготовки дитини до школи має стати виховання у майбутніх школярів почуття відповідальності, самостійності, організованості, готовності трудитися (безперечно, з урахуванням вікових особливостей дитини); формування … Continue reading “Батькам майбутнього школяра”

Детальніше
01.Лип.2019

Не віддавайте дитину в школу раніше шести років. Познайомте дитину заздалегідь зі школою, учителькою та майбутніми однокласниками. Розповідайте малюкові про школу, про свій дитячий шкільний до­свід. Не сваріть дитину за промахи та невдачі в школі, інакше незабаром вона просто не захоче туди йти. Частіше спілкуйтеся із учителькою Вашого малюка. Щодня цікавтеся, що нового довідалася дитина … Continue reading “Як зробити так, щоб малюк із задоволенням пішов до першого класу?”

Детальніше
01.Лип.2019

Похід у перший клас — одна із най­головніших подій у житті малюка. Як пра­вило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються. І готують свою дитину. Учать її писати, читати й рахувати. Купу­ють портфель і шкільні приладдя. Школа — це не тільки читання, писан­ня або рахунок. Це цілий новий світ, до якого дитина теж повинна … Continue reading “Першокласник”

Детальніше