Взаємодія всіх учасників педагогічного процесу:

13.Лют.2019
Взаємодія всіх учасників педагогічного процесу:

Головним завданням для практичного психолога дитячого садка – це організація продуктивної взаємодії всіх учасників педагогічного процесу, навчання їх взаємодії один з одним і всіх разом. Ця взаємодія або спільна робота можлива за умови розуміння і чіткого виконання всіма фахівцями своїх професійних і функціональних обов’язків. Повноцінність взаємодії, яка обумовлює ефективність діяльності, можлива тоді, коли, з одного боку, є однодумці, а з іншого боку – кожен чітко розуміє свої функції і можливості, вихователь не підміняє батьків або психолога, а психолог – вихователя і батьків.

Педагогічні працівники

Перші учасники кругообігу – це педагогічні працівники.
Основні напрями роботи. Круглий стіл, тренінги, семінари-практикуми, діагностика, індивідуальне консультування, пам’ятки, загальні рекомендації.

Батьки

Наступні учасники – це батьки, на яких покладена вся відповідальність за виховання дітей, але які, в силу своєї не інформованості, покладають цю відповідальність на вихователів, психолога. І перше завдання – донести до батьків важливість виховного процесу саме з боку батьків, допомогти і підказати як правильно потрібно поводитись в тій чи іншій ситуації, як знайти спільну мову зі своєю дитиною не нашкодивши.
Основні напрями роботи.Психологічна просвіта, консультування, діагностика, психологічний стенд «Психолог радить», сторінка прктичного психолога на сайті.

ДітиВ

 Ну, і звичайно ж найголовніші учасники всього педагогічного процесу – це діти.