18.Тра.2023
День вишиванки

18 травня працівники прийшли на своє робоче місце у національному вбранні. Підтримали їх і вихованці дитячого садка. З піднесеним, святковим настроєм розпочався цей день.

У музичній залі зібралася велика родина малечі та дорослих у національному вбранні. Проведено дійство за участю дітей та дорослих. Дошкільнята водили хороводи, грали в народні ігри, співали українських пісень. Та все ж головним атрибутом свята стала сама вишиванка, яку одягнули всі малята. Патріотичні почуття дошкільнят відчувалися у кожному русі, погляді, слові.

На цьому свято не закінчилося. Продовження було на дитячих майданчиках. Малята виготовляли вишиванки своїми руками: малювали, прикрашали; грали в народні ігри, читали вірші, співали українських пісень, водили гаївки, хороводи.

Старші вихованці взяли активну участь у тематичному флешмобі. Відбулася також святкова хода вихованців у вишиванках.

У процесі заходів діти відчували гордість, пошану та свою причетність до символу душі української – вишиванки!

Проводячи такі заходи, ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, виявляти бажання гідно носити вишиванки, любити Україну, єднатися, бо ми всі – одна родина. Бережімо, пам’ятаймо та пропагуємо українську вишиванку, єдину і неповторну. Адже ми українського роду, а йому нема переводу.