Грошова допомога ВПО

05.Кві.2024
Грошова допомога ВПО

Програма багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми, в тому числі сім’ям ВПО.

Шановні батьки!

Згідно листа Міністерства соціальної політики України від 19.02.2024 №34/0,209-24 щодо проекту «Комплексний захист, освіта та підтримка психічного здоров’я дітей та сімей з дітьми, у тому числі внутрішньо переміщених осіб  в Житомирській, Сумській та Харківській областях» та листа ДО ЖМР № 577 від 11.03.2024 року, інформуємо про те, що благодійна організація «Благодійний фонд «Люмос Україна» спільно з всеукраїнською організацією «Україна без сиріт» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України реалізує в Житомирській, Сумській та Харківській областях короткострокову  Програму багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми, в тому числі сім’ям ВПО».

Метою програми є надання підтримки найбільш уразливим родинам з дітьми, в тому числі тим, хто вимушено покинув власні домівки та знайшов прихисток в інших регіонах. Допомога сприятиме забезпеченню базових потреб сім’ї в гідний спосіб та зміцненню потенціалу родини для виховання дітей.

Багатоцільова грошова допомога складає 6600 гривень та надаватиметься протягом 6 місяців по 1100 гривень щомісяця.

Програмою передбачено надання допомоги наступним категоріям сімей:

  • сім’ям, які виховують дитину з інвалідністю або дитину з особливими освітніми потребами;
  • сім’ям, в яких виховується 2 і більше дітей, що повернулися в родину з інтернатного закладу;
  • малозабезпеченим сім’ям, в яких виховується 3 і більше дітей;
  • одиноким батькам, матері чи батьку, які самі виховують дитину до 18 років, в тому числі дитину з інвалідністю або дитину з особливими освітніми потребами;
  • прийомним сім’ям, що виховують дітей віком до 3-х років.

Детальну інформацію про грошову допомогу можна отримати від координаторів БО «БФ «Люмос Україна» в Житомирський області за телефоном: +380980349412.

Звертаємо увагу, що зазначену допомогу можуть отримати тільки сім’ї, які раніше НЕ ОТРИМУВАЛИ грошову допомогу та НЕ БУЛИ УЧАСНИКАМИ будь-яких програм грошової допомоги від ООН.