17.Тра.2024

ТРАВЕНЬ Продукти місяця: цибуля-порей, спаржа, шпинат, качанний салат, спельта Соковиті та яскраві — у травні нарешті з’являються перші в новому сезоні овочі й ягоди. Їжте їх свіжими, додавайте в салати, робіть десерти зі свіжих ягід. Після тривалого сезону холодів важливо поповнити запаси вітамінів і мікроелементів в організмі.

Детальніше
25.Кві.2024

КВІТЕНЬ Продукти місяця: ревінь, зелена цибуля, молодий часник, сочевиця, овес Складаючи раціон, продовжуйте дотримуватися базових правил, які дозволять почуватися енергійно: подбайте про різноманітність, їжте різні зернові продукти, овочі, фрукти, ягоди й зелень. Квітень не пропонує нам великого вибору свіжих фруктів і овочів, тож сміливо використовуйте овочі та фрукти тривалого зберігання.

Детальніше
25.Кві.2024
Детальніше
20.Жов.2023

Батьки – приклад для дитини в усьому і в харчуванні також. Як і що дитина їстиме – залежить від харчових звичок, які потрібно прищеплювати з дитинства. Сьогодні, з експертами порталу “Знаїмо” розбираємо, як навчити дитину здорових стосунків з їжею. Їжте те, що пропонуєте дитині. Під час приймання забезпечте вибір продуктів на столі: різнокольорові овочі, сезонні … Continue reading “Звички здорового харчування”

Детальніше
16.Бер.2023

Весна – період авітамінозу – це відома всім істина. Як же спланувати весняне харчування дітей, щоб вберегти їх від недостатку вітамінів та від так званої «весняної втоми»? Адже неважко помітити, що саме з початком весни у багатьох дітей стає тривожним сон, з’являються апатія, млявість, дратівливість, образливість, плаксивість; вони часто вередують, хворіють на ГРЗ, у них змінюється … Continue reading “Харчування дітей ранньою весною”

Детальніше