ЛІТНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

19.Чер.2020
ЛІТНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

    Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого.

    Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всебічно використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу, щоб кожна дитина зміцніла і загартувалася.

   Літнє оздоровлення передбачає внесення змін у режим дня дітей.

   Основним пунктом в режимі дня є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів:

  • щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну;
  • фізкультурні заняття;
  • ігри, розваги, спортивні свята;
  • «доріжки здоров’я»;
  • загартовуючи процедури.

   Влітку проводяться повітряні ванни, сонячні ванни і загартування водою. Повітряні ванни особливо ефективні якщо вони проводяться в русі. Щоб діти не втомилися вправи великої рухливості повинні чергуватись із спокійними.

   Але слід не забувати, що влітку збільшується ризик: перегрівання, сонячних опіків, зниження апетиту в спекотні дні, тому ми намагаємося уберегти малят від цього.

«Сонце, повітря та вода – наші найкращі друзі!»

   Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини, зміцнюють здоров’я та підвищують працездатність. Усі ці фактори використовуються як самостійні заходи загартування дитини.   

Бажаємо всім здоров’я!