Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Житомирський дошкільний навчальний заклад № 42  побудований у 1971році та розрахований на 247 місць. Заклад розташований у двоповерховій цегляній  будівлі, загальною площею   1975,5 кв.м.

В закладі функціонує 11 групових приміщень. Кожне з 11 групових приміщень закладу має групове приміщення, спальню, туалетну кімнату, роздягальню, буфетну. Кожна група на першому поверсі має окремий вихід. На другому поверсі групи мають евакуаційні виходи. Всі групи забезпечені меблями відповідно до віку дітей, посудом, всім необхідним м’яким інвентарем. Матеріальна база групових приміщень щороку аналізується та, враховуючи кошторисні призначення, оновлюється.

Заклад має: спортивну залу та залу для музичних занять, кімнату для проведення гурткової роботи, кабінет завідувача, завгоспа, методичний кабінет, 3 логопедичні кабінети, кабінет психологічної служби, кабінети бухгалтерської служби, кабінети муз.керівника та інструктора з фізкультури,  Облаштовано ресурсну кімнату.

В закладі також функціонують харчоблок, медичний кабінет, ізолятор, маніпуляційна. Заклад має овочесховище, сарай, гараж. В окремій будівлі розташована пральня.

Територія, на якій розташований заклад складає 1,0742 га. Кожна група має свій прогулянковий майданчик та тіньові навіси.

Технологічне обладнання харчоблоку:

✧ Електричні плити – 2шт;

✧ Електром’ясорубка -1

✧ Електрокотел -2 по та 60л.

✧ Шафи жаровочні – 1шт;

✧ Шафи холодильні – 2шт

✧  Холодильник -2 шт

✧ Морозильна скриня- 1

✧ Електропательня -1

✧ Пароконвектомат -1

✧ Електроводонагрівач -1

✧ Привод універсальний -1

✧ Система очистки води-1

✧ Вентиляційна система-1

✧ Машина протирочно-різальна -1

Пральня оснащена 2 пральними машинами на 8 кг та 6 кг, сушильною машиною на 8кг, центрифугою, праска парова та побутова праска.

Технічне забезпечення закладу:

✧ Комплект мультимедійний-1 шт;

✧ Проєктор -2 шт;

✧ Інтерактивна дошка -1шт;

✧ Комп’ютери- 9 шт;

✧ Ноутбуки – 1 шт;

✧ Багатофункціональний пристрій – 8 шт;

✧ Магнітофон – 2 шт;

✧ Принтери –1 шт;

✧ Музичний центр – 2 шт;

✧ Телевізори  –  5шт;

✧ Стерео-клонка (Patybox) – 1шт;

✧ Відеокамера – 1шт;

✧ Фотоапарат -1шт.

З метою забезпечення безпечного перебування дітей в закладі встановлено систему відеоспостереження:1 внутрішня камера та 4 зовнішні.

Кожного року поновлюються дитячі меблі, м’який інвентар, господарські товари, іграшки, дидактичний матеріал. Відповідно до кошторисних призначень проводяться поточні ремонти. Заклад достатньо забезпечений миючими та дезінфікуючими засобами.

Заклад забезпечений усім необхідним протипожежним інвентарем. 25 вогнегасників зберігаються в установлених місцях та проходять перевірку раз в рік.  Пожежні крани та рукава в кількості 7 шт знаходяться у справному стані та перевіряються щороку.

В наявності є 2 сміттєвих контейнера, один з яких використовується для утилізації засобів індивідуального захисту.

З 2006-2010 заклад було закрито на капітальний ремонт. 2016 році проведено  термосанацію (утеплення )основної будівлі  приміщення. Протягом 2018 проведено капітальний ремонт приміщення пральні (заміна електромережі, облаштування стін, підлоги). Додатково встановлено електроводонагрівачі, які забезпечують заклад гарячою проточною водою. У 2018-2022 році проведено поточні ремонти спортивної зали, коридорів. музичної зали, 1 сходового маршу, облащтовано  тротуарною плиткою доріжки до майданчиків.

З метою забезпечення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу в закладі в умовах воєнного стану у 2022році облаштовано 3 укриття загальною площею 87 кв.м

Заклад потребує капітального ремонту асфальтового покриття, спортивного майданчику, поповнення спортивного та ігрового інвентарю на майданчиках, проведення  ремонту покрівлі пральні, та сходових маршів, встановлення пожежної сигналізації.