Нетворкінг семінар “Освіта для сталого розвитку”

12.Лют.2021
Нетворкінг семінар “Освіта для сталого розвитку”

    9 лютого 2021 року на базі ЖДНЗ № 42 було організовано проведення нетворкінг семінару «Освіта для сталого розвитку – основний напрям в сучасній освіті».   

    До проведення семінару була запрошена експертка проєкту  «Освіта для  сталого розвитку»  Ринчковська Тетяна  Валентинівна.

   Учасники семінару мали можливість обговорити питання виховання у дітей  дій, які спрямовані на покращення стосунків між дітьми та іншими  людьми, підтримку морального і психологічного клімату  в групі, розумне споживання  енергії та води, зменшення витрат сировини, зміцнення власного здоров‘я тощо.

   Досвід показує, що втілення програми  у роботу  ДНЗ сприяє  партнерським  взаєминам  з вихованцями та їхніми батьками.

  Педагогічний колектив ЖДНЗ № 42 підтримав ініціювання впровадження програми, оскільки вона побудована на інноваційних  педагогічних  концепціях, зокрема педагогіці емпаурменту, відмінних  від традиційного навчання. Ця модель передбачає  впровадження елементів стратегії Нової української  школи – педагогіки партнерства, інтегрованого навчання, розвитку критичного мислення дітей. Що, своєю чергою, забезпечує  поєднання дошкільної освіти в  дошкільному закладі та початкової  освіти у школі.