Новини

08.Кві.2024

Працівники, батьки, діти ЖДНЗ № 42 приєдналися до весняного загальноміського прибирання територій громади. Найважливішою завданням для нас є створення сприятливого естетичного, екологічного стану території дошкільного закладу та прилучення дітей до прекрасного світу природи. Територія дитячого садка насичена зеленню. По всій території розташовані клумби з яскраво-квітучими рослинами, красу і строгість надають бордюрні насадження. За зеленими насадженнями … Continue reading “Весняне загальноміське прибирання територій громади”

Детальніше
25.Бер.2024

Ось прийшла Весна прекрасна, Многоцвітна, тепла, ясна, наче дівчина в вінку…..  Саме під таким гаслом зустрічали Весну дошкільнята ЖДНЗ №42. Всі з великим задоволенням порозважалися разом з музичним керівником Чаповською О.Ю. та вихователями груп.

Детальніше
26.Лют.2024

26 лютого в рамках проведення тематичного тижня “Українські письменники дітям” дошкільники старшої групи ЖДНЗ 42 презентували захід до Дня народження Лесі Українки.

Детальніше
21.Лют.2024

“Велична, щедра і прекрасна мова, Прозора й чиста, як гірська вода… Це України мова барвінкова Така багата й вічно молода!” Тематичні заняття, мовні челенджі, флешмоби пройшли 21 лютого в нашому закладі до Міжнародного дня рідної мови.

Детальніше
16.Лют.2024

Для груп старшого дошкільного віку було проведено спортивно-музичну розвагу “Мандруємо по світу у пошуках Сніговичка” інструктором з фізкультури Халімончук О.М. та музкерівником Чаповською О.Ю. Діти відправилися у подорож на пошуки Сніговика. Побували на Північному та Південному полюсах, де зустріли білого ведмедя та пінгвіна. Познайомилися з оленем в Лапландії. Допомогли бурому ведмедю у горах Карпатах. Під … Continue reading “Спортивно-музична розвага “Мандруємо по світу у пошуках Сніговичка””

Детальніше