15.Лип.2024

Сьогодні в ЖДНЗ №42 відбулася літня розвага з використанням води. Діти мали змогу брати участьв різних змаганнях з використанням водички. Під кінець відбулася “водна перестрілка”. Всі учасники отримали задоволення та освіжившись вирушили на майданчики відпочивати.

Детальніше
31.Тра.2024

У перший день літа в Україні та в усьому світі відмічають радісне і веселе свято – Міжнародний день захисту дітей. У ЖДНЗ № 42 відзначали свято яскраво, енергійно та насичено.  Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори свята створили усі умови задля проявлення творчих здібностей  і вмінь кожної дитини.    Так, свято … Continue reading “Міжнародний день захисту дітей”

Детальніше
31.Тра.2024

В дошкільному  закладі 42 пройшов з 27 по 31 травня тиждень безпеки життєдіяльності дітей. Дошкільнята мали змогу ближче познайомитися з такою мужньою та відповідальною професією, як рятувальник ДСНС. Під час спілкування діти краще познайомились з призначенням спецавтомобіля, спецодягом та самими рятувальниками.  

Детальніше
19.Тра.2024

У період із 13 по 19 травня 2024 року в ЖДНЗ № 42 було організовано та проведено  І етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, у ЖДНЗ № 42 проведено заходи, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного … Continue reading “Тиждень безпеки дорожнього руху”

Детальніше
25.Кві.2024

З 22 по 26 квітня в закладі проходить Тиждень охорони праці. Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вищою цінності здоров’я та життя людини. Тема тижня – “Вплив зміни клімату на безпеку та охорону праці” Впродовж цього тижня в ЖДНЗ №42 проведено різноманітні  заходи з вихованцями: заняття з безпеки життєдіяльності, сюжетно-рольові ігри тощо. Зокрема, … Continue reading “Тиждень охорони праці”

Детальніше