Ознаки перенесеної інфекції

17.Кві.2020
Ознаки перенесеної інфекції

Телеграм-канал «Вірус» дає поради тім, хто вже перехворів на коронавірус.

У багатьох випадках коронавірус протікає з незначними симптомами, через що люди думають, що це звичайна ГРВІ і не звертаються до лікаря. Тому що перехворіли COVID-19 може бути набагато більше, ніж говорить офіційна статистика.

Деякі специфічні симптоми здатні вказати, що ви вже перенесли коронавірус.

  1. Кон’юнктивіт. У низки пацієнтів з COVID-19 проявлявся фолікулярний кон’юнктивіт. Він може виражатися в налитих кров’ю очах, печіння, скупченням гною, який прилипає до вій, сверблячкою в очах.
  2. Втрата нюху. Одним з найбільш поширених симптомів є втрата нюху. Ці дані підтвердили, як зарубіжні, так і вітчизняні фахівці. Як з’ясували вчені, деякі клітини в носі містять білки, за якими штам SARS-CoV-2 і б’є в першу чергу. Саме так інфекція і проникає в організм. Такі люди стають «відмінними» розносниками інфекції, так як часто не розуміють, що хворі.
  3. Біль в животі. У деяких пацієнтів біль в животі може бути самостійним симптомом. Але іноді вона може означати розвиток пневмонії в нижніх частках легких.
  4. Втома. Почуття надзвичайно сильної втоми також може бути симптомом захворювання. Варто звернути увагу на цей симптом, якщо це почуття не є наслідком перевтоми.
  5. Діарея. Такий симптом був виявлений за результатами досліджень китайськими вченими. Так, в Ухані у половини з перших 204 обстежених пацієнтів був виявлений такий симптом.

 Якщо ви відчуваєте подібні симптоми, то краще поставитися до них серйозно і проконсультуватися у свого лікуючого лікаря, він дасть вам потрібні поради на рахунок лікування і можливої ​​самоізоляції.

Посилання на джерело: https://zt.20minut.ua/Zdorovya/oznaki-togo-scho-vi-vzhe-perehvorili-na-koronavirus-11051228.html