ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ОДЯГУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ ПРИ ВІДВІДУВАННІ САДОЧКА

01.Лип.2021
ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ОДЯГУ ДІТЕЙ ВЛІТКУ ПРИ ВІДВІДУВАННІ САДОЧКА

✧ Загальне правило: зручно одягати, комфортно носити. Одяг для дитячого садка повинен бути максимально зручним. Я б навіть сказала, що це повинен бути домашній одяг (м’який та вільний). Для дітей дитячий садок – це другий дім. І, найчастіше, вони проводять там стільки часу, скільки ми проводимо на роботі. Саме тому комфорт – дуже важлива складова в одязі.

✧ Скажіть «Ні» складним застібкам, ґудзикам та шнурівкам. До того моменту, поки дитина не навчиться зав’язувати/застібати їх самостійно і без особливих зусиль. Будь-який одяг з гудзиками теж не дуже підходить, особливо якщо гудзики знаходяться ззаду або збоку. Залиште такий одяг і взуття для вихідних і святкових днів. Тоді ви спокійно освоїте новий вид застібки спільно.

✧ Спідниці, штани, шорти, колготки, трусики купуйте з не дуже тугою резинкою.

✧ Не менш важливо вибрати правильне взуття для відвідування дитячого садка.

Таке взуття повинне бути не тільки зручним, а й добре фіксувати стопу, мати спеціальний каблучок та супінатор,  також допомагати формуванню правильної ходи і постави.

Розмір має значення. Взуття має бути впору: не варто купувати в дитячий сад взуття на виріст або доношувати маленькі розміри. По-перше, це шкідливо для дитячих ніжок. По-друге, це просто незручно фізично. І, по-третє, дитина може стати через це об’єктом насмішок інших дітей (особливо у старших групах). Сандалі бажано мати на липучці. Взуття для вулиці теж повинно легко застібатися (липучки або замки) і, що не менш важливо, легко одягатися і при цьому бути теплим.

✧ Джинси краще вибирати на резинці та бажано без ременя

На літо обов’язково літню панаму.

Для носіння в групі потрібно віддати перевагу простим речам з м’якої тканини. Красиві джинси або штани з заклепками і безліччю кишень можуть бути занадто жорсткими і незручними, а металеві і пластмасові декоративні елементи можуть призвести до травмування. Краще вибирати простий трикотажний одяг без ґудзиків і пряжок. При виборі одягу для носіння в групі необхідно враховувати, яка там температура.

При першому ж відвідуванні саду потрібно принести дитині запасний комплект одягу. Чим молодша дитина, тим більше запасного одягу їй знадобиться, адже «дитячі несподіванки у відвідувачів ясельної групи часте явище. Дітям постарше також потрібний запасний одяг, так як вони можуть забруднитися, облитися фарбами.