Поради батькам

05.Кві.2024

Програма багатоцільової грошової допомоги сім’ям з дітьми, в тому числі сім’ям ВПО. Шановні батьки! Згідно листа Міністерства соціальної політики України від 19.02.2024 №34/0,209-24 щодо проекту «Комплексний захист, освіта та підтримка психічного здоров’я дітей та сімей з дітьми, у тому числі внутрішньо переміщених осіб  в Житомирській, Сумській та Харківській областях» та листа ДО ЖМР № 577 … Continue reading “Грошова допомога ВПО”

Детальніше
22.Лис.2023

Вірусний гепатит А — захворювання печінки вірусного походження, що може мати як легкий, так і важкий перебіг. Основні факти Вірус гепатиту А (ВГА) передається внаслідок уживання забруднених харчів або води. Ризик інфікування ВГA пов’язаний з відсутністю безпечної води і поганими санітарією та гігієною (наприклад, брудні руки). ВГА гине через 5 хв кип’ятіння. За кімнатної температури … Continue reading “Вірусний гепатит А”

Детальніше
31.Сер.2023

https://uied.org.ua/28-chervnya-ukrayina-vidznachatyme-27-mu-richnyczyu-pryjnyattya-konstytucziyi/   – патріотичний кейс Родина — це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю. У родинному середовищі по особливому сприймаються звичаї та традиції, рідна природа, спогади старших. Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, дорослі мають … Continue reading “Патріотичний кейс: Пам’ятка для батьків з патріотичного виховання дошкільнят”

Детальніше
31.Сер.2023
Детальніше
17.Лип.2023

Головні правила відвідування лісу: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Continue reading “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше