Про нас

Дошкільний навчальний заклад №42 відкрився в 1971 році.
Навчальний заклад розрахований на 240 дітей.

З 2020 року заклад працює під керівництвом досвідченого
педагога Єфремової Людмили Леонтіївни.


В закладі функціонують 11 груп:
2 групи раннього віку;
5 дошкільних груп;
3 групи для дітей з особливими освітніми потребами;
1 група санаторного типу.

З 01 вересня 2020 року функціонують три інклюзивні групи.
В закладі працюють гуртки за інтересами безкоштовно:
з англійської мови;
з ІКТ «Ерудит».

Діяльність закладу забезпечують 32 педагоги:

8 педагогів – спеціалісти вищої категорії;
6 педагогів – спеціалісти І категорії;
6 педагогів – спеціалісти ІІ категорії;
8 педагогів – присвоєно звання «вихователь-методист»;
1 педагогу – присвоєно звання старший вихователь;
1 педагогу – присвоєно звання старший вчитель та «вчитель-методист».

Освіта вихователів:

20 педагогів – вища освіта;
12 педагогів – середня освіта.
1 – практичний психолог;
1 – соціальний педагог;
2 – інструктори з фізкультури;
2 – музичні керівники.

Мова освітнього процесу – українська.

Напрям освітньої діяльності – гуманітарний.

Наші досягнення

Керівництво
Дитячого садка
Єфремова Людмила Леонтіївна
Завідувач. Освіта: повна вища. Кваліфікаційна категорія: спеціаліст "вищої категорії". Педагогічне звання: "учитель-методист"
Башинська Ірена Станіславівна
Вихователь-методист Освіта: повна вища. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії". Педагогічне звання: "старший вихователь"
Данко Надія

Садочок № 42 є дуже комфортним і затишним місцем для нашої дитини. Садочок утеплений, в групі завжди тепло, а головне чисто. Для розвитку і дозвілля дітей наявна велика кількість дидактичних, наочних, розвиваючих матеріалів та ігор. Виховна робота проводиться на висоті про що свідчить постійний розвиток дитини. І, найголовніше, дитина залюбки ходить  в садочок, що є найголовнішим компліментом вихователям Валентині Миколаївні, Раїсі Петрівні та помічнику вихователя Ліні Іванівні. 

 

Юрій Петренко

  Нам подобається наш, садочок, який розташований в затишному, мальовничому куточку  м. Житомира: де не має інтенсивного руху транспорту, діти мають можливість насолоджуватися красою оточуючої природи, дихати свіжим повітрям.

Адміністрація садочка гарно підібрала педагогічний колектив та інший персонал, який з любов’ю та відповідальністю відноситься до дітей. А кухарі готують смачні та поживні страви.

Ковальчук Ольга

Наша донечка Ульяна відвідує дитячий садок № 42 з 3.5 років. Вперше переступивши його поріг, відразу вразило декоративне оформлення та чистота закладу, що дуже радує. Дякуємо колективу за теплий прийом! Ми ще жодного разу не пошкодували, що обрали саме цей дитячий дошкільний заклад. Він затишний і домашній. В першу чергу за атмосферою, яку створюють для діток колектив садочку. З дітьми займаються психолог і логопед. Вихователі і  викладачі проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші діти пізнають світ, навчаються спілкуванню, чуйності і відповідальності, а також малювати, рахувати, читати, лічити тощо. А ще наші малюнки під керівництвом вихователів проводять для себе і батьків чудові і різноманітні свята. Група «Капітошка» неймовірно чудова! Досвідчені вихователі Тетяна Сергіївна та Людмила Іванівна, а також весь колектив групи вміло знаходять підхід до різних дітей. Красива група, затишна спальня, веселі ігри… Дякую усім, хто вкладає душу у цю групу. Хай ваша праця, доброта і терпіння до наших діток повертається до Вас сторицею! А враження від садочка – лише позитивні!