Соціальний педагог

19.Гру.2023

ЗАОХОЧЕННЯ ТА ПОКАРАННЯ ДИТИНИ В СІМ’Ї Процес виховання дітей неймовірно складний і вимагає титанічних зусиль і витримки від батьків. Часто дорослі не вміють правильно оцінити дії та вчинки дитини, не зверта­ють увагу на позитивні риси її характеру. А вона у відповідь на це просто відвертається. Педагогіка дуже обережно ставиться до покарання дітей і не схвалює … Continue reading “16 днів проти насилля”

Детальніше
19.Гру.2023

Поради від ЮНІСЕФ У цьому буклеті ми зібрали поради як приймаючим громадам допомогти та підтримати тих людей, які покинули свої домівки і наразі є внутрішньо-переміщеними.

Детальніше
19.Гру.2023

За матеріалами Світлани Ройз Навіть те, що переживають зараз наші діти, може створити ґрунт для зростання. Природно нам хочеться закрити, захистити дитину від усього складного та болісного. Та наші дії з найщирішої любові можуть надавати підтримку, але не додавати сил. А як додати ще й сил? 1.Допомагаємо повернутись до звичної функціональності.Наше завдання — допомогти дитині … Continue reading “Як додати сил дитині у посттравматичному зростанні: 10 практичних порад”

Детальніше
01.Гру.2022

Як підтримати дитину дошкільного віку: Поясніть дитині, чому ви зараз тут: «Тут немає сирени / гучних звуків, тут тихо». Поясніть, чому тато/інший значимий дорослий (чоловік чи жінка, який/яка служить в ЗСУ або належить до ТРО), зараз знаходиться не з вами: «Тато/мама/інша людина там, тому що захищає нашу країну/місто/село». Поясніть, чому інші родичі – не з … Continue reading “Безпечне середовище”

Детальніше
01.Гру.2022

Поради щодо підтримки дітей, які втратили домівку або вимушено покинули її. Під час війни багато родин змушені покидати свої домівки та рухатися у невідомість для пошуку безпечного місця для себе та своїх дітей. Прибувши на місце тимчасового перебування, батьки та діти стикаються з адаптацією до нових умов, з тривожністю до нового місця перебування. Турбота про … Continue reading “«Я так хочу додому!!!»”

Детальніше