02.Вер.2021
Свято 1 вересня!

   День знань завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо нашим діткам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен день, кожен крок.

   І у цей день ми підготували веселу подорож Україною, для того аби діти змогли відвідати природню красу нашої країни. Малятам ми дали завдання зібрати мапу України з різних шматочків, щоб їх отримати потрібно відвідати кожну станцію та виконати певні завдання.

    Першою була станція «Гірська» де дітки ніби в горах крокувати по перешкодах. Наступною зупинкою була «Морська», де малята змогли відчути і ніби скупатися у морській воді. Швидко виконуючи усі завдання, діти на станції «Ріки» змогли наловити купу риби, а на станції «Степи» покататися та напоїти коней. На заключній зупинці «Лісовій» діти зустріли їм знайомих уже звірят та птахів. Усі малята з гарним настроєм виконали завдання та змогли викласти мапу України із зібраних шматочків.

    Наші вихованці – найкращі! В цей день ми усі весело зустріли свій перший навчальний день у цьому році.