Тиждень безпеки дорожнього руху

19.Тра.2024
Тиждень безпеки дорожнього руху

У період із 13 по 19 травня 2024 року в ЖДНЗ № 42 було організовано та проведено  І етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, у ЖДНЗ № 42 проведено заходи, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму:

  • тематичні заняття: «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Знай та розпізнавай дорожні знаки», «Безпека дорожнього руху – це життя!» із використанням відеопрезентацій;
  • бесіди: «Дорожні знаки та їх значення», «Правила для пішоходів», «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди»;
  • розваги: «Увага на дорозі – життя у безпеці», «Знавці правил дорожнього руху», «Твоя дорога до садочка», «Безпека на дорозі – безпека життя», «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність», «Твій друг – безпечний рух»;
  • конкурс малюнків: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай», «Дитинству – безпечні дороги!»;
  • цікава та змістовна зустріч з інспекторами патрульної поліції Тетяною Кривенко та Юрієм Донцовим щодо профілактики дорожньо-транспортних пригод.

Крім цього, було проведено бесіди з батьками вихованців, зокрема акцентовано їхню увагу на захисті життя та здоров’я дітей під час дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки, а також проведено цикл заходів із відпрацювання практичних навиків поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо.

Тож, бережіть своє життя та здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху!

Наше життя та здоров’я – це наша відповідальність!

 

Галерея зображень