Загальнонаціональна трудова акція: «Турбота тобі, рідна моя Україно!»

17.Тра.2022
Загальнонаціональна трудова акція: «Турбота тобі, рідна моя Україно!»

    Навесні кожного року починається наймасштабніше прибирання країни, це добра традиція, яка відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту найріднішої Землі кожного українця, який безмежно закоханий у свою країну – Україну!

    В ЖДНЗ №42 м.Житомир, в рамках проведення загальнонаціональної трудової акції “Турбота тобі, рідна моя Україно”, працівниками дошкільного закладу була проведена ціла низка заходів з благоустрою, покращення санітарного стану території довкілля та озеленення території дитячих та спортивного майданчиків, висаджування квітів, квітучих кущів, білення дерев та бордюрів, скошення трави, фарбування у яскраві кольори дитячого приладдя для фізичного, психологічного та загального розвитку дитини. На меті працівників, було створити комфортне, безпечне середовище для кожного вихованця. Залучалися і батьки вихованців до життєдіяльності нашого закладу, адже підтримка чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю, де кожен громадянин розуміє, що чистота та краса нашої країни  залежить від кожного з нас.

    Проведена акція містила в собі низку психологічного розвантаження, враховуючи сьогоденний психологічний стрес, де необхідним є підтримка нормального стану, як фізичного так і психічного. “Порядок зовні – порядок всередині”. При організованому місці виникає порядок в думках і в справах.

    Особливого значення ця акція набула саме сьогодні, коли наша країна потребує кожної частинки тепла, любові, турботи та віри свого громадянина у єдність квітучої, мужньої країні – України!